payment and delivery
روش ارسالزمان تحویلهزینه ارسال
پست پیشتاز2 تا 4 روز25 هزارتومان
تیپاکس1 تا 2 روز30 تا 90 هزار تومان
پیک موتوری(تهران)همان روز35 تا 80 هزار تومان
باربری و اتوبوس1 روزهزینه پیک+ هزینه ارسال

سفارش های ثبت شده در فروشگاه دستگیره کابینت و دستگیره درب بارتو، به صورت کلی به سه صورت ارسال پستی، ارسال تیپاکس و پیک موتوری ارسال می‌شود.

پست پیشتاز: سفارشاتی که ثبت می گردد با شرکت حمل و نقل معتبر پست پیشتاز ارسال خواهد شد. با توجه به بعد مسافت سفارشات پس از ۷۲ ساعت کاری به مشتری تحویل داده خواهند شد. اگر سفارشی در ایام تعطیلات ثبت شود در اولین روز پس از تعطیلات مراحل پردازش و ارسال آن انجام خواهد شد.

ارسال توسط تیپاکس: تیپاکس اولین شرکت خصوصی به حساب می‌آید که خدمات پست را به صورت داخلی و بین‌المللی در بیشتر مناطق کشور از ایران ارائه می نماید. شرکت تیپاکس چیزی در حدود 2۰۰ شعبه فعال و آماده به خدمت در سراسر کشور دارد که مأموران متخصص و با تجربه در حال فعالیت در شرکت تیپاکس در کمترین زمان ممکن به محض آنکه مشتری از طریق تماس تلفنی با آن ها ارتباط برقرار نماید به محل فرستنده مراجعه کرده و مرسوله ارائه شده توسط فرستنده را به صورت تمام و کمال و با دقت بالا دریافت می کنند و مطابق با تمامی استانداردها و ضوابط خاص موجود در زمینه حمل و نقل مرسولات پستی این مرسوله را بسته بندی کرده و در کمترین زمان ممکن به گیرنده در هر کجای کشورمان می رسانند. قبل از انتخاب گزینه تیپاکس از وجود نمایندگی در شهر خودتون مطمئن شوید.

پیک موتوری: ارسال از طریق پیک موتوری فقط برای شهر تهران انجام پذیر است.

اگر آدرس یا کد پستی ثبت شده توسط کاربر ناقص یا مجهول باشد مجموعه بارتویراق مسئولیتی در قبال آن ندارد و در صورت ناقص وارد کردن آدرس یا تغییر آن باید مراتب را سریعا به امور مشتریان بارتویراق اطلاع دهید تا در ارسال سفارشات مشکلی پیش نیاید.

bartu off