نگاه کلی به مجموعه بارتو

فروشگاه یراق آلات بارتو از سال 1397 با هدف عرضه مستقیم و بدون واسطه یراق آلات و دستگیره کابینت شروع به کار کرده است، محصولات این فروش شامل سه دسته اصلی است،

  1. محصولات برند های معتبر داخلی
  2. محصولاتی از تولید کننده های معتبر خارجی
  3. تولیدات و محصولات خود مجموعه بارتو تحت برند بارتو یراق
بارتویراق

اعضای بارتو

فروشگاه یراق بارتو

محصولات برند بارتو

عرضه مستقیم یکی از بهترین راه ها برای کنترل قیمت است، محصولاتی که تحت عنوان برند بارتویراق عرضه می‌شود، شامل انواع دستگیره کابینت کمد تک پیچ و دو پیچ است. این محصولات در رده اکونومی و اقتصادی قرار گرفته اند و کیفیت این محصولات توسط بارتو تضمین می‌شود.

کد تخفیف برای اولین خرید

کد تخفیف برای کسانی که اولین بار قصد خرید دستگیره و یراق آلات از فروشگاه بارتو را دارند.

کد تخفیف: BARTU

کد را کپی کرده و در قسمت سبد خرید و کوپن ها وارد کنید!!

راحت باز کنید و زیبایی ببینید! زیبایی در جزییات پنهان است و کشف آن، نکته بینی و جسارت می خواهد. طراحی در معنای واقعی خود، باید در عین تامین نیازهای عملکردی و استحکام، همواره حس زیبایی و نیازهای زیبایی شناسی- که در هرم نیازهای مازلو جز نیازهای صدر هرم می باشد- برآورده شود. گاهی در طراحی برای دستیابی به این هدف، پرداختن به جزییات و تزیینات رخ می‌دهد، اما پرداخت صرف به تزیینات و ملحقات و عدم توجه به هماهنگی بین کلیت طرح، جزییات را تنها به عناصری زاید و بی معنا تبدیل می کند که نه تنها بر زیبایی نهایی طرح و موفقیت طراحی تاثیر ندارند، بلکه به دلیل عدم یکپارچگی با ماهیت کلی طرح از زیبایی و غنای آن می کاهند و اینجاست که آدولف لوس ، معمار مدرنیست اتریشی، شعار«تزیینات جنایت است» را مطرح می کند و معماری و طراحی مطلوب در عصر مدرن را با زدودن هر گونه آرایش و تزیینات توصیه می کند. اما با توجه به آن چه در آثار گذشتگان خود دیده ایم، پرداختن به جزییات و تزیینات، درصورتی که هماهنگ با متن و در راستا و در جهت تکمیل آن صورت گیرد، نه تنها امری زاید و حشو به نظر نمی رسد بلکه مبدل به خود متن می گردد و با آن به کلیت واحدی تبدیل می شود. برای مثال، کسی گنبد مسجد شیخ لطف‌الله را بدون کاشی کاری روی آن نمی تواند به عنوان یک شاهکار هنری تصور کند. بنابراین، جزییات و تزیینات در صورتی که مطابق با متن، در ارتباط معنادار با آن و در راستای تبدیل کثرت طرح به وحدت به کار رود، می تواند گام مهمی را در جهت دست یافتن به زیبایی بردارد، با این حال ناگفته نماند که این امر تنها راه دستیابی به زیبایی نیست و زیبایی با توجه به ماهیت نسبی خود، با نسبت ها، ابزارها و راه های مختلف قابل دستیابی است و در هر دوره با توجه به علایق و سلایق رایج در آن عصر تعبیر و تعریفی جداگانه می یابد به طوری که حتی عده ای در دوران مدرن، زیبایی را تنها “کارایی” تعریف می کردند، اما برخی نکات و اصول کلیدی بصری، امری ماهوی اند و در زمان های مختلف، تعبیر روشنی از زیبایی ارائه می دهد و در دیده اکثر مردم در سال های مختلف خوشایند جلوه می کند. برای مثال کارایی تنها یکی از فاکتورهای لازم برای زیبایی یک طرح است و قواعد بصری(مانند قانون گشتالت) برای تعریف تناسبات، رنگ بندی و سایر عوامل بصری که زیبایی را در اکثر نگاه ها معنا می کند، به وجود آمده است.
ما قصد داریم، با تنوع و زیبایی طرح محصولاتمان، فرصتی را برای طراحان فراهم کنیم که در راستای خلق طرحشان، به کلی واحد دست یابند و به این ترتیب کاربران بتوانند زیبایی را در همگونی، هارمونی، تناسب، کارایی، دوام، تزیین و رنگ و بافت و … دریابند.
آن چه محصولات ما را متمایز می سازد، توجه به زیبایی ناب و بی آلایش است. شرکت بارتو همانطور که از شعارش پیداست، نزدیکترین راه را پیش روی شما قرار خواهد داد، نزدیک ترین راهی که شما را به سادگی، کارایی و در نهایت زیبایی هدایت می‌کند. در کنار سادگی، کیفیت بالای محصولات، تنوع و تازگی از دیگر نکاتی است که مورد توجه شرکت قرار دارد. یراق آلات به عنوان عناصری کاربردی و در عین حال تزیینی، می توانند سامان دهنده یک طراحی و کامل کننده آن باشند. بنابراین با یک انتخاب دقیق و منحصربه فرد، براحتی می توان زیبایی و دلپذیری منزل خود را افزایش داد.

فروشگاه یراق آلات بارتو

برای خرید سازمانی و عمده نیز از طریق لینک زیر در ارتباط باشید

https://bartu.ir/wholesale-handles/