فروشگاه اینترنتی بارتو

راحت باز کنید و زیبایی ببینید! زیبایی در جزییات پنهان است و کشف آن، نکته بینی و جسارت می خواهد. طراحی در معنای واقعی خود، باید در عین تامین نیازهای عملکردی و استحکام، همواره حس زیبایی و نیازهای زیبایی شناسی- که در هرم نیازهای مازلو جز نیازهای صدر هرم می باشد- برآورده شود. گاهی در طراحی برای دستیابی به این هدف، پرداختن به جزییات و تزیینات رخ می‌دهد، اما پرداخت صرف به تزیینات و ملحقات و عدم توجه به هماهنگی بین کلیت طرح، جزییات را تنها به عناصری زاید و بی معنا تبدیل می کند که نه تنها بر زیبایی نهایی طرح و موفقیت طراحی تاثیر ندارند، بلکه به دلیل عدم یکپارچگی با ماهیت کلی طرح از زیبایی و غنای آن می کاهند و اینجاست که آدولف لوس ، معمار مدرنیست اتریشی، شعار«تزیینات جنایت است» را مطرح می کند و معماری و طراحی مطلوب در عصر مدرن را با زدودن هر گونه آرایش و تزیینات توصیه می کند. اما با توجه به آن چه در آثار گذشتگان خود دیده ایم، پرداختن به جزییات و تزیینات، درصورتی که هماهنگ با متن و در راستا و در جهت تکمیل آن صورت گیرد، نه تنها امری زاید و حشو به نظر نمی رسد بلکه مبدل به خود متن می گردد و با آن به کلیت واحدی تبدیل می شود. برای مثال، کسی گنبد مسجد شیخ لطف‌الله را بدون کاشی کاری روی آن نمی تواند به عنوان یک شاهکار هنری تصور کند. بنابراین، جزییات و تزیینات در صورتی که مطابق با متن، در ارتباط معنادار با آن و در راستای تبدیل کثرت طرح به وحدت به کار رود، می تواند گام مهمی را در جهت دست یافتن به زیبایی بردارد، با این حال ناگفته نماند که این امر تنها راه دستیابی به زیبایی نیست و زیبایی با توجه به ماهیت نسبی خود، با نسبت ها، ابزارها و راه های مختلف قابل دستیابی است و در هر دوره با توجه به علایق و سلایق رایج در آن عصر تعبیر و تعریفی جداگانه می یابد به طوری که حتی عده ای در دوران مدرن، زیبایی را تنها “کارایی” تعریف می کردند، اما برخی نکات و اصول کلیدی بصری، امری ماهوی اند و در زمان های مختلف، تعبیر روشنی از زیبایی ارائه می دهد و در دیده اکثر مردم در سال های مختلف خوشایند جلوه می کند. برای مثال کارایی تنها یکی از فاکتورهای لازم برای زیبایی یک طرح است و قواعد بصری(مانند قانون گشتالت) برای تعریف تناسبات، رنگ بندی و سایر عوامل بصری که زیبایی را در اکثر نگاه ها معنا می کند، به وجود آمده است.
ما قصد داریم، با تنوع و زیبایی طرح محصولاتمان، فرصتی را برای طراحان فراهم کنیم که در راستای خلق طرحشان، به کلی واحد دست یابند و به این ترتیب کاربران بتوانند زیبایی را در همگونی، هارمونی، تناسب، کارایی، دوام، تزیین و رنگ و بافت و … دریابند.
آن چه محصولات ما را متمایز می سازد، توجه به زیبایی ناب و بی آلایش است. شرکت بارتو همانطور که از شعارش پیداست، نزدیکترین راه را پیش روی شما قرار خواهد داد، نزدیک ترین راهی که شما را به سادگی، کارایی و در نهایت زیبایی هدایت می‌کند. در کنار سادگی، کیفیت بالای محصولات، تنوع و تازگی از دیگر نکاتی است که مورد توجه شرکت قرار دارد. یراق آلات به عنوان عناصری کاربردی و در عین حال تزیینی، می توانند سامان دهنده یک طراحی و کامل کننده آن باشند. بنابراین با یک انتخاب دقیق و منحصربه فرد، براحتی می توان زیبایی و دلپذیری منزل خود را افزایش داد…

کد تخفیف