به سمت خانه زیبا

آشپزخانه های الهام بخش صورتی

آشپزخانه به صورتی رنگ

اگر برای طراحی آشپزخانه خود به دنبال چیز متفاوتی هستید ، حتما به رنگ صورتی فکر کنید. یک آشپزخانه صورتی یک روش مطمئن برای تزریق یک انرژی مثبت و شخصیت به یک طرح داخلی است. اگر اهل نور و روشنایی  هستید ، یک عکس پس زمینه صورتی داغ می تواند انعطاف پذیری رنگی را که هوس می کنید به شما ارمغان بیاورد. برای سلیقه های آرام تر ، کابینت های آشپزخانه صورتی رنگ پاستلی زیبا وجود دارد که با یک میز کار از سنگ مرمر سفید ، رویایی به نظر می رسد.

آشپزخانه صورتی

تضاد رنگ ایجاد کنید. اگر قرار است آشپزخانه شما در یک طرح اوپن داشته باشد ، قسمت هایی از آشپزخانه و دیوار ها را صورتی در نظر بگیرید ستون ها و پایه های و همچنین کف آشپزخانه از تن های زنگ مشکی، اینچنین شما می توانید تضاد رنگ را بدست آورید.

کابینت صورتی

کابینت های خود را تیره در نظر بگیرید، هنگامی که ما برای اولین بار به یک آشپزخانه صورتی و پاستلی فکر می کنیم ، ممکن است یک فضای بسیار روشن و سبک فکر کنیم ، ولی فضا های آشپزخانه صورتی رنگ و پاستیلی وقتی با کابینت ها و دکورهای مشکی و خاکستری ترکیب می شوند ، بسیار زیبا و خوب به نظر می رسند. میز ناهار خوری چوبی ال شکل واقع شده در این طراحی آشپزخانه به ایجاد تعادل آرام بین دو  طیف رنگ روشن و تیره کمک می کند.

صورتی آرام

با نور و سایه نقاشی کنید. این آشپزخانه مینیمالیستی کاملاً صورتی را مشاهده کنید با استفاده از قسمت هایی از نور و سایه ترکیب جالبی ایجاد می شود لامپ های ال ای دی پیرامون صفحه عقب کابینت به افزودن بعد به محیط آشپزخانه کمک می کند.

زیبایی آشپزخانه

در دکوراسیون این آشپزخانه صورتی از وسایلی به رنگ متالیک گرم استفاده شده است. در این فضا قرار گیری وسایل آشپزخانه از جنس مس و چراغ های طلایی درکنار رنگ صورتی مایل به قرمز مجلل و درخشان به نظر می رسند.

 

 

راستی! برای دریافت محصولات جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام بارتویراق عضو شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.