به سمت خانه زیبا

۴۰ فکر بکر برای کابینت های خاکستری

کابینت خاکستری

کابینت خاکستری

کابینت های خاکستری بعد سفید پرطرفدارترین و پرمصرف ترین رنگ برای کابینت می باشد، برای همین آشپزخانه های طراحی شده با کابینت های خاکستری حدو مرز ندارند. کلاسیک، ممبران، هایگلاس،مدرن و… هرنوع کابینت در تن رنگی خاکستری طراحی و تولید می شود.

رنگ خاکستری در کشور ما هم تقاضای زیادی دارد، در تن رنگی متنوع از خاکستری روشن تا خاکستری تیره که هر کدام طرفداران خود را دارد،  در سال های اخیر تن رنگی تیره خاکستری طرفداران بیشتری پیدا کرده است.

انتخاب کابینت خاکستری در طراحی داخلی یعنی انتخاب راحت و بدونه دغدغه. رنگ سفید و خاکستری در کابینت های آشپزخانه جز رنگ های آسان و بدون ریسک هستند. شما می توانید انواع کابینت آشپزخانه اعم از کلاسیک، مدرن، انزو را در رنگ های خاکستری طراحی کنید.

۴۰ فکر بکر برای کابینت خاکستری

۱/۴۰

هرگز ار رنگ خاکستری نترسید، چون شما را نا امید نخواهد کرد. اگر از تاریک بودن آشپزخود میترسید می توانید سرامیک های بین کابینتی سفید و یا صفحه های رویین کابینت به رنگ سفید استفاده نمایید. و سلطه تاریکی را بشکنید.

 

۲/۴۰

شما محکوم به استفاده از کابینت خاکستری ساده نیستید. در بین صفحه های کابینتی MDF و یا ممبران صفحه های کابینت خاکستری متنوع ای در طرح های چوبی و پارچه ای وجود دارد.

۳/۴۰

امکان ترکیب نامحدود . رنگ خاکستری امکان ترکیب نامحدود رنگ ها را به شما می دهد. در صورت لزوم می توانید کابینت های خاکستری را با رنگ مشکی نیز ترکیب کنید اصلا از تاریکی محیط نترسید.

۴/۴۰

از تن رنگی مختلف خاکستری در یک آشپزخانه استفاده کنید! در یک محیط و یا آشپزخانه میتوانید هم از خاکستری روشن و همچنین از خاکستری تیره می توانید استفاده کنید.

این نوشته بروز می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.