به سمت خانه زیبا

راهنمای دکوراسیون منزل فنگ شویی: برای پول ، سلامتی و عشق!

فنگ شویی فراتر از اینکه کلمه ای محبوب برای دکوراسیون منزل باشد ، یک روش عالی و کاربردی برای جذب انرژی مثبت به خانه شما است. شما قطعاً باید اصول دکوراسیون فنگ شویی را امتحان کنید تا با پر کردن خانه از انرژی زندگی ، محیطی شاد ، سالم و مرفه ایجاد کنید و به زندگی خود شفابخشی و عشق رو اضافه کنید!

خانه شما بازتاب شماست. طبق فنگ شویی ، کمبودها و افراط و تفریط ، موارد فراموش شده و نمادهای منفی موجود در خانه در زندگی کسانی که در آن خانه زندگی می کنند منعکس می شود.

راهنمای دکوراسیون منزل

فنگ شویی نیازی به بازسازی کامل خانه ی شما ندارد. با تغییرات کوچکی که زندگی روزمره شما را تحت تأثیر قرار می دهد ، می توانیم اطمینان حاصل کنیم که خانه های ما همراه ما توسعه می یابند. در این مقاله ، ما یک راهنمای دکوراسیون منزل فنگ شویی به اشتراک گذاشتیم که به شما کمک می کند زندگی و فضای کار خود را متعادل کنید و توانایی موفقیت شما را در هر جنبه از زندگی به حداکثر برسانید.

 

فنگ شویی

فنگ شویی یک فلسفه باستانی چینی است که تعادل بین فضاهای زندگی ما (خانه ، دفتر و غیره) و دنیای طبیعی را از طریق دکوراسیون و طراحی ایجاد می کند. فلسفه فنگ شویی مبتنی بر “چی” است ، یعنی انرژی زندگی که تمام موجودات زنده جهان را به هم متصل می کند. این یک سبک دکوراسیون نیست ، بلکه یک رشته سازگار با بسیاری از سبک های دکوراسیون است. اعتقاد بر این است که چیدمان فضاهای زندگی مطابق با خصوصیات وجودی انسان ، سلامتی ، سعادت و ثروت را به همراه خواهد داشت. به طور خلاصه ، می توان گفت با رعایت اصول دکوراسیون منزل فنگ شویی ، می توانید با اطمینان از جریان راحت انرژی در خانه ، کیفیت زندگی خود را افزایش دهید.

برای اینکه خانه شما “فنگ شویی خوب” داشته باشد ، تصمیم گیری از کجا و چگونه شروع کار دشوار است. در این مقاله ، ما برخی از قوانین اساسی را به اشتراک گذاشته ایم که سفر شما را به سمت خانه ای شاد و سالم و زیبا آغاز می کند. در اینجا راهنمای کاربرد دکوراسیون منزل فنگ شویی برای هر اتاق از خانه شما آورده شده است:

راهنمای کاربردی دکوراسیون منزل فنگ شویی

درب ورودی

درب ورودی بسیار مهم است. درب ورودی خانه شما باید در شرایط عالی باشد ، زیرا درب خارجی نشان دهنده ثروت است. همچنین ، انرژی از اینجا وارد خانه شما می شود. به چی (انرژی زندگی) به عنوان یک بازدید کننده فکر کنید که می تواند خانه شما را پیدا کند. اطمینان حاصل کنید که درب ورودی شما آسان است و آدرس شما قابل مشاهده است. یک گیاه یا گلدان زیبا قرار دهید تا انرژی را روی درب ورودی خود بکشید و دو طرف درب را روشن کنید.

ورودی و راهرو

سالن ورودی نحوه ورود انرژی به خانه و زندگی شما را نشان می دهد. بنابراین ، دکوراسیون ورودی باید نقطه شروع شما برای ایجاد فنگ شویی خوب در خانه شما باشد. ورودی ها متلاشی شده و به راحتی کثیف می شوند. قبل از هر چیز باید از مرتب و تمیز بودن این قسمت اطمینان حاصل کنید. کت ها و کفش ها را در کمد بسته قرار دهید تا جریان انرژی قطع نشود. شما باید مرتباً این قسمت را جارو کرده و پاک کنید و مواد اطراف را گردگیری کنید. فراموش نکنید که درب بیرونی را نیز پاک کنید و زیرپایی را تکان دهید.

دوم ، شما باید با بازسازی دکوراسیون سالن ورودی یا با تغییرات جزئی ، این منطقه را جذاب و جادارتر کنید. شما باید مکانی را ایجاد کنید که انرژی وارد شده به خانه شما جمع شده و در سراسر خانه توزیع شود. مسئله مهم دیگر در دکوراسیون منزل فنگ شویی؛ به معنای عدم حرکت مستقیم به سمت دیوار هنگام حرکت در راهرو  است. این نماد این است که شما در زندگی خود دائما با موانعی روبرو هستید. به عنوان یک راه حل ، می توانید در این نقاط از آینه استفاده کنید. هنگام آویختن آینه ، می توانید قصد داشته باشید فرصت های زندگی خود را گسترش دهید و مرزهای خود را بردارید. سرانجام ، فراموش نکنید که اطراف آن را به اندازه کافی روشن کنید.

دکوراسیون اتاق نشیمن فنگ شویی

برای دکوراسیون اتاق نشیمن فنگ شویی ، این فضا نماد فرصت ها است. شما باید سالن خود را برای فرصت های جدید و جریان انرژی مرتب نگه دارید. شما می توانید برای تزئین اتاق نشیمن خود یک آینه زیبا و گلهای زنده به اتاق نشیمن خود اضافه کنید. گلهای زنده بلافاصله انرژی یک فضا را افزایش می دهند.

همچنین مطمئن شوید که مبلمان اتاق نشیمن متناسب با فضا است. درب منزل را با مبلمان مسدود نکنید و مبلمان اصلی را به دیوار تکیه ندهید. برای فعال کردن انرژی ثروت ، یک لامپ را در گوشه سالن ، مورب مقابل درب سالن قرار دهید.

دکوراسیون اتاق خواب فنگ شویی

برخی از قوانین هنگام تزئین اتاق خواب فنگ شویی وجود دارد. اول از همه ، اتاق خواب ها باید در یک رنگ خنثی روشن برای یک خواب آرام باشند. تختخوابها باید دارای یک سر تابلو باشند و با سر تابلوها روی یک دیوار جامد قرار بگیرند. در حالت ایده آل ، تخت نباید با درب اتاق خواب یکدست باشد. باید طوری قرار بگیرد که بتواند در را ببیند. میزهای تختخواب را باید در دو طرف تخت قرار داد تا از آنها پشتیبانی شود. یک آباژور منحنی شکل و شمع های معطر سبک را می توان به کمد شب اضافه کرد تا مقداری انرژی رمانتیک اضافه کند.

دکوراسیون آشپزخانه فنگ شویی

 

طبق قوانین دکوراسیون منزل فنگ شویی ، آشپزخانه برای کسانی که در خانه زندگی می کنند منطقه بسیار مهمی است ، زیرا نمایانگر تغذیه و هماهنگی روابط است. سینک ظرفشویی و اجاق گاز نباید با هم منطبق شوند. زیرا این وضعیت باعث درگیری آتش و آب می شود که می تواند منجر به مشاجره بین همسران شود. رنگ های مورد استفاده در آشپزخانه مسئله مهم دیگری است. باید از استفاده بیش از حد سیاه و قرمز در آشپزخانه خودداری کنید. این نیز باعث برخورد آتش و آب می شود.

حمام

 

طبق قوانین دکوراسیون منزل فنگ شویی ، درب سرویس بهداشتی باید همیشه بسته باشد. علاوه بر این ، اگر از توالت فرنگی استفاده می کنید باید همیشه تمیز و روکش آن بسته باشد. این منطقه ای است که ثروت تخلیه می شود. به همین دلیل گیاهان زنده را در سرویس بهداشتی خود نگه دارید. حتی اگر سرویس بهداشتی بدون نور خورشید داشته باشید ، می توانید گل های زنده را در گلدان قرار دهید. چون گلهای گلدان آب را نگه می دارند ، جریان پول را کند می کنند.

ما امیدواریم که راهنمای دکوراسیون منزل فنگ شویی که به اشتراک گذاشتیم به شما الهام بخشیده است تا خانه و زندگی خود را تجدید کنید. فراموش نکنید که برای الهام بخشیدن از موضوعات مختلف مربوط به خانه خود به وبلاگ بارتو سر بزنید! 🙂

2 دیدگاه در “راهنمای دکوراسیون منزل فنگ شویی: برای پول ، سلامتی و عشق!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.