نمایش دادن همه 8 نتیجه

دستگیره کابینت و مبلمان آنتیک و قدیمی ‍

عتیقه، قدیمی و یا دسته کابینت و مبلمان آنتیک ، دستگیره های کابینت و کمد  آنتیک که مهمترین جایگاه را در بین یراق آلات کابینت دارند که به طور مکرر در زندگی روزمره استفاده می شود ، زیرا تمیز کردن و نگهداری از آنها آسان است. همچنین با ظاهر زیبا و شیک از آن برای اهداف تزئینی در مبلمان استفاده می شود.  و استفاده و ترکیب این نوع دستگیره ها به دلیل استفاده از ساختار متقارن بسیار آسان شده است. تمیز کردن آن با پارچه مرطوب یا خشک بسیار آسان است و بدون زحمت انجام می شود. این مدل دستگیره کابینت های قدیمی که تنوع زیادی دارند زیادی دارند ، در هر کشو ، کابینت و در بسیاری از مکان ها قابل استفاده هستند. دستگیره های تولید شده مطابق با سلیقه مشتریان در اندازه ها و طول های مختلف به مشتریان ارائه می شود.

دستگیره های تزئینی کابینت ، دستگیره هایی که برای تزئینات در مبلمان استفاده می شوند ، تولید می شوند تا در برابر ضربه و خراش مقاومت بالایی داشته باشند. اگرچه جز محصولات با کیفیت می باشند ، اما در اثر تماس با موادی مانند آب و مایعات و همچنین مواد رنگی با مشکل ، سایش و زنگ زدگی در سطح محصول دیده می شود. تماس با مواد شیمیایی (موادی مانند سفید کننده ، نمک ، مواد شوینده) باعث آسیب جدی به محصول می شود، دور نگه داشتن مواد شیمیایی باعث افزایش عمر دستگیره مبلمان آنتیک می شود. تا زمانی که مورد استفاده قرار می گیرد ، همانند روز اول طراحی شیک خود را حفظ می کند. نصب بسیار آسان و بدون دردسر است. با کمک پیچ گوشتی و مته بی سیم ، مونتاژ بسیار آسان است.

دستگیره کابینت های آنتیک در فروشگاه تخصصی دستگیره کابینت بارتو مجموعه ای از تولیدات برند های مطرح داخلی و خارجی با در نظر گرفتن وضعیت مالی مشتریان در یک محدوده قیمت جذاب و مناسب برای هر بودجه ارائه می دهد. مجموعه بارتو با این شعار که محصولاتی که مناسب خانه خود نمیدانیم در فروشگاه و انبار قرار نمی دهیم در کنار مشتریان عزیزاست تا از انتخاب محصول خود بسیار اطمینان حاصل فرماید و در صورت بروز هرگونه اتفاق ناخوشایند ، محصول پس داده و جایگزین می شود. همراه با پیچ نصب نیز ارسال می شود. همچنین می توانید دسته های کابینت سرامیکی بارتو را نیز را مشاهده کنید.