کمک و مشاوره

2+1 مدل دستگیره کابینت مناسب سبک انزو

دستگیره کابینت برای کابینت های پولیشی و انزو

سبک کابینت انزو را بهتر بشناسیم

کابینت سبک انزو محصولی از کشور ایتالیا است و درواقع ورقه های ام دی اف با روکش پلی اورتان که با روش وکیوم فشرده می‌شود و در کشور ما به اسم انزو شناخته می‌شود و میتوان گفت ترکیب و تلفیقی از ابزار های کابینت نئوکلاسیک و سادگی کابینت های گلاس براق و مدرن است به طوری که شلوغی ابزار های کابینت کلاسیک و نئوکلاسیک را ندارد و هم چنین به سادگی سبک مدرن هم نیست! درب های کابینت های انزو به قطر 25 میلی‌متر هستند که به وسیله رنگ های پلی اورتان به صورت خیلی براق پوشش داده می‌شوند. بریم که به معرفی 3 مدل دستگیره کابینت پرفروش از فروشگاه یراق آلات کابینت بارتو رو معرفی کنیم که برای این سبک بسیار مناسب است.

دستیگره تک پیچ کریستالی و الماسی

در بیشتر کار های انزو این سبک از دستگیره ها به چشم میخورد، دستگیره های کریستالی که با نام دستگیره اشکی نیز شناخته می‌شود. این دستگیره ها ترکیبی از فلز و شیشه هستند، فلز به کار رفته معمولا آلیاژ زاماک است که به رنگ های مختلفی آبکاری می‌شود. رنگ طلایی و کروم براق نسبت به سایر رنگ ها محبوب تر است. شیشه یا کریستال استفاده شدن نیز دارای کیفیت های مختلفی هستند.

دستگیره کریستالی کد C-40

دستگیره کریستالی مناسب سبک انزو که در سایز کوچک و بزرگ تولید می‌شود. کد C-40 از آلیاژ زاماک ساخته شده و کریستال آن بسیار باکیفیت و براق است.

دستگیره تک پیچ کریستالی کد c40

دستگیره دو پیچ با طراحی های خاص غیر نرمال

کابینت های زیبای انزو میتوانند با نصب دستگیره هایی که دارای طراحی ویژه و خاص هستند زیباتر شوند، مدل هایی که کمتر ممکن است برای این سبک پیشنهاد شود ولی میتواند شما را در آخر کار شگفت زده کند.

دستگیره کابینت مناسب سبک انزو

دستگیره کابینت کد C-45

یکی از مدل هایی که دارای دو سایز تک پیچ و دو پیچ است و به شکل مربع تو خالی طرلحی شده است. سایز دو پیچ این دستگیره دارای ابعاد 6*6 سانتی متر است که هم برای کشو هم برای درب های کابینت انزو بسیار مناسب است.

دستگیره دو پیچ کد C 45

دستگیره کد B 181 ساخت ترکیه

مدلی که که بسیار مورد توجه طراحان قرار گرفته و برای کابینت های انزو هم کاملا مناسب است. این دستگیره تک سایز 32 میلی متر بوده و دارای طراحی بسیار زیبا و خاص است.

ذو رنگ از دستگیره کمد کد B 181

دیدگاهتان را بنویسید